Reklama

Reklama

Sukces młodej Polki. Pojedzie na mistrzostwa Europy w fitnessie

Lena Latoń na co dzień trenująca w Myślenicach, wywalczyła tytuł mistrzyni Polski w fitnessie gimnastycznym. Zawodniczka z klubu Lady Fitness nie miała sobie równych i zwycięstwem zapewniła sobie start na mistrzostwach Europy.

Najpierw złotą medalistką mistrzostw kraju dwukrotnie została jej trenerka Anna Simsak. Teraz przyszedł czas na młodą zawodniczkę, która w miniony weekend w Kielcach zgarnęła złoty krążek mistrzostw Polski w fitnessie gimnastycznym.

Lena Latoń zdobyła złoty medal na podstawie ocen w dwóch konkurencjach. Najpierw zawodniczki prezentowały dowolne solowe układy, które łączyły w sobie elementy siły oraz akrobatyki, gimnastyki i tańca. W drugiej rundzie zwracano z kolei uwagę na postawę, czyli zdrowo wyglądającą sylwetkę. Latoń nie miała sobie równych w sumarycznej ocenie sędziowskiej i pewnie zapewniła sobie mistrzowski tytuł oraz szansę na kolejny sukces na mistrzostwach Europy.

Reklama

Klub Lady Fitness z małopolskich Myślenic przygotowuje dzieci i młodzież do zawodów oraz pokazów zarówno na arenie ogólnopolskiej, jak i tych międzynarodowych. W ciągu kilku lat na koncie klubu znalazły się dziesiątki sukcesów jego podopiecznych, w tym medale mistrzostw Polski i Europy w Chorwacji w 2018 roku.

AB 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje