Reklama

Reklama

Ronnie O'Sullivan nie zagra w tym sezonie

Aktualny mistrz świata Ronnie O'Sullivan tytuł odda bez walki. We wtorek ogłosił, że nie weźmie udziału w żadnych snookerowych imprezach do końca sezonu 2012/13.

"Rozmawiałem z Ronniem i zdecydował on wycofać się z wszystkich turniejów, do których był zgłoszony w tym sezonie" - powiedział Barry Hearn, prezes światowej federacji snookera (World Snooker), cytowany przez BBC.

"Ma problemy osobiste, z którymi musi się uporać, ale życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości" - dodał.

O'Sullivan, jedna z największych gwiazd tego sportu, czterokrotny mistrz świata, już kilka razy groził zakończeniem sportowej kariery. W maju, po wywalczeniu ostatniego tytułu, ogłosił nawet sześciomiesięczną przerwę.

Reklama

Choć wrócił do gry we wrześniu w turnieju z cyklu Players Tour Championship, to wycofał się z odbywających się w zeszłym tygodniu International Championship w chińskim Chengdu, wymawiając się chorobą.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy