Reklama

Reklama

Rajd Katalonii: Loeb prowadzi

Sebastien Loeb (Citroen C4) wygrał trzy pierwsze odcinki specjalne i prowadzi po pierwszej pętli pierwszego etapu Rajdu Katalonii, dwunastej z 15 eliminacji samochodowych mistrzostw świata. Francuz wyprzedza o 7,5 s Hiszpana Daniego Sordo (także Citroen C4).

Sebastien Loeb (Citroen C4) wygrał trzy  pierwsze odcinki specjalne i prowadzi po pierwszej pętli  pierwszego etapu Rajdu Katalonii, dwunastej z 15 eliminacji  samochodowych mistrzostw świata. Francuz wyprzedza o 7,5 s  Hiszpana Daniego Sordo (także Citroen C4).

Na trzecim miejscu, ze stratą 23,6 s do lidera, jest Belg Francois Duval, a zaledwie 2,2 sekundy za nim Fin Mikko Hirvonen (obaj Ford Focus).

Po pierwszej pętli na drugim miejscu w rywalizacji junior WRC jest Michał Kościuszko (Suzuki), zaś w klasyfikacji generalnej jest 22., tracąc 3.50,6 do Loeba.

W piątek po południu odbędą się trzy kolejne odcinki specjalne zaplanowane na pierwszy dzień rywalizacji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy