Reklama

Reklama

Rajd Akropolu - wycofał się Solberg, na czele wciąż Loeb

Norweg Petter Solberg (Ford Fiesta RS) wycofał się z Rajdu Akropolu, szóstej eliminacji samochodowych mistrzostw świata (WRC). Po dwóch etapach był wiceliderem, ze stratą 10 sekund do Francuza Sebastiena Loeba (Citroen DS3).

Organizatorzy poinformowali, że podczas jednego z niedzielnych odcinków specjalnych Solberg wypadł z trasy i urwał tylne koło.

W klasyfikacji generalnej greckiej imprezy (baza i strefa serwisowa znajduje się w rejonie Loutraki), po 19 z 22 OS-ów, Loeb wyprzedza fińskich kierowców: o dwie minuty Mikko Hirvonena (Citroen DS3) i o prawie pięć Jariego-Mattiego Latvalę (Ford Fiesta RS).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy