​PŚ w zapasach. Rafał Krajewski piąty w wadze 130 kg

Rafał Krajewski uplasował się w poniedziałek na piątym miejscu w wadze 130 kg w stylu klasycznym odbywających się w Belgradzie zawodów Pucharu Świata.

Zawodnik Legii Warszawa w pojedynku o trzecie miejsce przegrał z reprezentantem Azerbejdżanu Beką Kandelakim 0:9. Wcześniej w repesażu pokonał Hamzę Haloui (Algieria) 9:0.

W poniedziałek walkę repesażową stoczył także w kategorii 63 kg Mateusz Szewczuk (Cement Gryf Chełm). Przegrał jednak przez przewagę techniczną 2:10 z Talehem Mamadowem z Azerbejdżanu.

Najlepiej z piątki biało-czerwonych spisał się w Belgradzie Roman Pacurkowski (AZS AWF Warszawa) plasując się w niedzielę w kategorii 67 kg na trzecim miejscu.

Pandemia COVID-19 spowodowała, że ze startu w czempionacie globu w Belgradzie zrezygnowało wiele krajów.