Reklama

Reklama

PŚ szpadzistów. 30. lokata Radosława Zawrotniaka w Budapeszcie

Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków) zajął 30. miejsce w zawodach Pucharu Świata Westend Grand Prix FIE w Budapeszcie. W stolicy Węgier zwyciężył Szwajcar Max Heinzer, który w finale wygrał z Francuzem Alexem Favą 15:13.

Zawrotniak, jedyny z "Biało-Czerwonych" w turnieju głównym z udziałem 64 zawodników, w 1/32 finału pokonał Rosjanina Alana Fardzinowa 15:4, jednak w kolejnej walce przegrał z wicemistrzem olimpijskim w drużynie z Rio de Janeiro Enrico Garozzo 11:15.

30-letni Szwajcar, wicemistrz świata w drużynie z 2017 r., odniósł 10. pucharowe zwycięstwo w karierze, w tym czwarte w cyklu Grand Prix.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama