Reklama

Reklama

PŚ szablistek - polska drużyna siódma w Pekinie

Polskie szablistki zajęły siódme miejsce w drużynowych zawodach Pucharu Świata w Pekinie. Zwyciężyły Francuzki, które w finale pokonały Ukrainki 45:40.

Polki, w składzie: Aleksandra Socha, Małgorzata Kozaczuk (obie AZS AWF Warszawa), Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice) i Angelika Wątor (ZKS Sosnowiec), rozpoczęły zmagania od wygranej z Hiszpankami 45:28 w 1/8 finału, ale w ćwierćfinale uległy Rosjankom 25:45. W spotkaniach o miejsca 5-8 przegrały z Włoszkami 34:45, a następnie pokonały Japonki 45:29.

W sobotę świetnie w turnieju indywidualnym spisała się Socha, która zajęła drugą lokatę. W finale przegrała z Rosjanką Zofią Wieliką 9:15.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL