Reklama

Reklama

Patrick Lange: Nie mogę się doczekać zawodów Ironman w Gdyni

Patrick Lange to jedna z największych gwiazd triathlonu. Dwa razy wygrywał mistrzostwa świata Ironman na Hawajach. Na pierwszym stopniu podium stawał w 2017 oraz 2018 roku. W swojej kolekcji ma również brązowy medal z zawodów tej rangi, wywalczony w 2016 roku. Pochodzący z Niemiec triathlonista startował również w Enea Ironman 70.3 Gdynia.

Zapytaliśmy więc dwukrotnego mistrza świata o opinię na temat polskich zawodów Ironman.

- Miałem przyjemność rywalizować w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia - mówi Patrick Lange. - Z głębi serca mogę powiedzieć, że był to wielki wyścig. Niesamowite wrażenia, oddany personel, który przygotował wspaniałe wydarzenie. Nie mogę doczekać się, jak zorganizują w Gdyni wyścig na pełnym dystansie Ironman. Jeśli więc jeszcze nie zapisaliście się na zawody, naprawdę polecam - zróbcie to - podkreśla mistrz świata Ironman z 2017 i 2018 roku.

Reklama

Patrick Lange dzieli się również cenną radą ze wszystkimi, którzy planują zmierzyć się z pełnym dystansem Ironman Gdynia, który już w sierpniu zadebiutuje w Polsce.

- Moją największą wskazówką jest zachęta do wizualizacji celów - przekonuje Patrick Lange. - Zobacz oczami wyobraźni jak kończysz ten wyścig. Ignoruj tych, którzy krytykują. Rób to, co do Ciebie należy. Życzę powodzenia i do zobaczenia wkrótce - mówi.

IRONMAN to największa na świecie seria zawodów triathlonowych dla zawodowców i amatorów. W 2021 roku w Polsce odbędą się 4 wyścigi pod szyldem IRONMAN:

  • Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw - 6 czerwca 2021;
  • Citi Handlowy 5150 Warsaw - 6 czerwca 2021;
  • IRONMAN Gdynia - 8 sierpnia 2021;
  • Enea IRONMAN 70.3 Gdynia - 8 sierpnia 2021.


Rejestracja na wszystkie te wydarzenia odbywa się na platformie SlotMarket.pl.

Więcej informacji o zawodach IRONMAN w Polsce na stronie, a Interia zaprasza na powyższe wydarzenia jako patron medialny biegów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL