Reklama

Reklama

Orły i Jastrzębie na Stadionie Narodowym w Warszawie

Po emocjach związanych z UEFA EURO 2012 czas na kolejne sportowe atrakcje. Już 15 lipca Warsaw Eagles zagrają z Seahawks Gdynia w NAC VII Superfinale Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Futbol amerykański uznawany jest za najszybciej rozwijający się sport zespołowy w naszym kraju. Mecz będzie miał oprawę w iście amerykańskim stylu, nawiązującym do Super Bowl. Zaplanowane są występy cheerleaderek, pokaz musztry paradnej, konkursy w przerwie meczu i wiele innych atrakcji.

Na cztery godziny przed pierwszym wykopem piłki, na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie uruchomione zostanie futbolowe miasteczko. Uczestnicy pikniku będą mogli, choć na chwilę, stać się prawdziwymi futbolistami - przymierzyć strój zawodnika, sprawdzić z jaką prędkością rzuca się piłką, czy jak trafić nią do celu. Na każdego czekać będzie moc atrakcji i konkursów z nagrodami. Wszystko odbywać się będzie w towarzystwie muzyki i w roztaczających się zapachach amerykańskich specjałów.

Reklama

- Wierzę, że NAC VII SuperFinał udowodni, że Stadion Narodowy w Warszawie jest idealnym miejscem do organizowania imprez, które nie uszczuplając budżetu domowego zapewnią świetną i bezpieczną zabawę osobom w każdym wieku - zapowiada Jędrzej Stęszewski, prezes PLFA. - Dla rodzin, seniorów, uczniów i studentów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne zniżki. Udowodnimy jak spektakularnym i kompletnym sportem jest futbol amerykański. Pokażemy też, że nasza dyscyplina nie jest wcale tak skomplikowana, jak się powszechnie uważa. Dzięki organizacji SuperFinału na Stadionie Narodowym w Warszawie chcemy dotrzeć przede wszystkim do tych osób, które jeszcze nie miały styczności z tym sportem - dodaje Stęszewski.

Ceny biletów rozpoczynają się od 25 PLN. Seniorom przysługuje 50% zniżki. Dla uczniów, studentów i rodzin przygotowane są bilety z ponad dwudziestoprocentowym upustem. Dodatkowo przygotowane są atrakcyjne zniżki dla grup.

Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.eventim.pl, w Empikach oraz we wszystkich punktach sprzedaży Eventim.

SuperFinał honorowym patronatem objęli Ambasador USA w Polsce Lee A. Feinstein i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje