Odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie superligi

​Hokeiści na trawie AZS-u Politechniki Poznańskiej zanotowali pierwsze zwycięstwo w tym sezonie superligi. W Gąsawie pokonali miejscowy LKS 2-1. W Poznaniu ciekawe widowisko stworzyły drużyny Warty i Pomorzanina Toruń; lepsi byli goście, którzy wygrali 7-4.

Politechnicy z jednym punktem zamykali ligową tabelę, więc do Gąsawy nie jechali w roli faworyta. Poznaniacy po bramkach Marcina Michniaka i Jakuba Bieńkowskiego prowadzili 2-0, na dwie minuty przed końcem Jerzy Wiśniewski zdobył kontaktowego gola dla gospodarzy, ale to goście zagarnęli pełną pulę, co pozwoliło im awansować na szóste miejsce w tabeli.

Aż 11 goli padło w spotkaniu czołowych drużyn superligi - Warty i Pomorzanina. Torunianie po golu swojego najlepszego strzelca Wojciecha Rutkowskiego prowadzili 1-0, ale druga kwarta była już prawdziwym popisem warciarzy, którzy dzięki m.in. dwóm trafieniom Damiana Śmigielskiego wygrywali 3-1, a później 4-2. Druga połowa należała już do Pomorzanina, a bohaterem pojedynku był Artur Kościelski, autor trzech goli.

Niespodzianki nie było w Gnieźnie, Start nie sprostał mistrzowi Polski Grunwaldowi Poznań (0-3), który zanotował piąte zwycięstwo w sezonie.