Reklama

Reklama

NFL. Zawodnik pozwał linię lotniczą za napastowanie seksualne w samolocie

​Zawodnik NFL pozwał linie lotniczą United Airlines za bierne zachowanie personelu pokładowego, który nie reagował na jego skargi na współpasażerkę. Kobieta dopuściła się napastowania seksualnego.

Personalia pokrzywdzonego nie zostały ujawnione.

W trakcie lutowego lotu z Los Angeles do Newark zawodnik oraz inna osoba siedząca w tym samym rzędzie czterokrotnie skarżyli się na zachowanie współpasażerki, która dopuszczała się niepożądanych seksualnych zaczepek, masowała jego kolana i uda. Ich zdaniem była pod wpływem środków odurzających.

Po około godzinie jej zachowanie stało się jeszcze bardziej natarczywe i rzekomo chwyciła zawodnika za genitalia. Wtedy ten ponownie poskarżył się personelowi i dopiero wówczas kobieta została przesadzona na inne miejsce.

Reklama

Linia lotnicza odmówiła pokrzywdzonemu podania personaliów kobiety, personelu pokładowego oraz potencjalnych świadków.

Zawodnik domaga się odszkodowania, którego wysokość nie została ujawniona.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy