MŚJ: "Srebro" Polki

Paulina Grabowska zdobyła srebrny medal zapaśniczych mistrzostw świata juniorów w Stambule. Zawodniczka Gwardii Warszawa wygrała w kategorii do 63 kg trzy walki, ale w finale nie sprostała Rosjance Jekaterinie Mielnikowej.

Paulina Grabowska zdobyła srebrny medal zapaśniczych mistrzostw świata juniorów w Stambule. Zawodniczka  Gwardii Warszawa wygrała w kategorii do 63 kg trzy walki, ale w  finale nie sprostała Rosjance Jekaterinie Mielnikowej.

Pozostali reprezentanci Polski walczyli w Stambule bez sukcesów. W pierwszej dziesiątce, na dziewiątych pozycjach, znaleźli się tylko: Dawid Spallek (60 kg w stylu klasycznym), Karina Pach (67 kg) i Szymon Stasierski (96 kg w stylu wolnym).

Mistrzostwa zakończą się w niedzielę walkami wolniaków w kategoriach 55 kg, 66 kg, 84 kg i 120 kg.