Reklama

Reklama

Motocyklowe MŚ. Valentino Rossi zakażony koronawirusem

Dziewięciokrotny motocyklowy mistrz świata Valentino Rossi miał pozytywny wynik badania na koronawirusa. To oznacza, że Włoch nie wystąpi w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Aragonii, 10. rundzie rywalizacji w najwyższej klasie MotoGP.

"Wynik szybkiego testu (próbki z wymazu - przyp. red.) był negatywny, podobnie jak ten z wtorkowego badania. Ale drugi, o którego wynikach poinformowano mnie dziś po południu, był niestety pozytywny. Jestem bardzo rozczarowany, że muszę opuścić wyścig w Aragonii" - napisał na Twitterze jeżdżący Yamahą Rossi.

Jego zespół poinformował, że Włoch wrócił do domu w Tavullii i tam podda się izolacji i będzie pod stałą obserwacją sztabu medycznego.

Przed zawodami w Alcaniz Rossi zajmuje dopiero 13. miejsce w klasyfikacji generalnej, jednak jej czołówka jest dość spłaszczona. Włoch zgromadził 58 punktów, a do sklasyfikowanego na trzeciej pozycji rodaka Andrei Dovizioso (Ducati) traci 39. Liderem cyklu jest Francuz Fabio Quartararo (Yamaha) - 115 pkt.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy