Reklama

Reklama

​Michał Wieczorek został honorowym ambasadorem Fundacji Sportowcy Dzieciom

Michał Wieczorek, polski pilot samolotowy, mistrz świata, Europy, został honorowym ambasadorem Fundacji Sportowcy Dzieciom

Michał Wieczorek jest pilotem samolotowym reprezentującym Aeroklub Krakowski. To wielokrotny indywidualny (najmłodszym w historii) i drużynowy mistrz świata i Europy w lataniu rajdowym i precyzyjnym. Wyróżniony został także nagrodą "Solidarni w sporcie" oraz I nagrodą w kategorii "Człowiek Roku - Lotnictwo Komunikacyjne".

Sportowo Michał Wieczorek zasiada za sterami cesny - na co dzień zaś jako pierwszy oficer boeinga w firmie Travel Service Polska. Najczęściej nowy Ambasador Fundacji Sportowcy Dzieciom pilotuje czartery na trasach basenu Morza Śródziemnego, na Wyspy Kanaryjskie oraz do kilku dalszych miejsc jak Indie lub Gambia. Może będziecie mieli kiedyś okazję polecieć na pokładzie z mistrzem Wieczorkiem?

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy