Reklama

Reklama

ME w strzelectwie. Polki na 4. miejscu w pistolecie w Osijeku

Drużyna kobiet zajęła w Osijeku czwarte miejsce w pistolecie pneumatycznym na 10 m w strzeleckich mistrzostwach Europy. Mężczyźni w tej konkurencji uplasowali się na siódmej pozycji, a w strzelaniu drużynowym z karabinu na 10 m Polacy ukończyli zawody na ósmej lokacie.

Złote medale w pistolecie zdobyły Ukrainki, srebrne Rosjanki, a brązowe Serbki. Wśród mężczyzn najlepsi byli Rosjanie przed Włochami i Turkami. W drużynowym strzelaniu z karabinu triumfowali Rosjanie, drugie miejsce zajęli Serbowie, a trzecie - Chorwaci.

Jak dotychczas Polacy mają na koncie jeden medal. Mistrzynią Europy w strzelaniu z karabinu pneumatycznego na 10 m została juniorka Julia Ewa Piotrowska (Śląsk Wrocław)

Mistrzostwa potrwają do 6 czerwca. Zakończą się zawodami Pucharu Świata przeniesionymi ze względu na pandemię COVID-19 ze stolicy Azerbejdżanu Baku.

Reklama

jej/ krys/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy