Reklama

Reklama

Łukasz Lonka walczy o życie. Miał wypadek podczas motocrossu

Łukasz Lonka, wielokrotny mistrz Polski w motocrossie, walczy o życie, poinformowała na portalu społecznościowym jego żona Edyta. Zawodnik AMK Człuchów miał wypadek w niedzielę podczas East Motocross Cup 2019 w Nowodworze koło Lubartowa. W mediach pojawiła się informacja o jego śmierci.

Lonka upadł po skoku z najazdu. Był reanimowany i został zabrany przez śmigłowiec do szpitala w Lublinie. Po wypadku zawody zostały przerwane.

We wtorek pojawiły się informacje o śmierci Lonki. Podał je Klub Motorowy Cross Lublin, który organizował feralne zawody.

"Z głębokim smutkiem informujemy, że w dniu 9 lipca 2019 roku odszedł od nas nasz przyjaciel oraz wielokrotny mistrz Polski w motocrossie - Łukasz Lonka" - można było przeczytać na portalu społecznościowym KM Cross Lublin.

Te informację zdementowała Edyta Lonka, żona poszkodowanego.

Reklama

"Łukasz, mój kochany mąż jeszcze żyje! Jesteśmy wstrząśnięci spływającymi do nas kondolencjami. Łukasz jest w bardzo ciężkim stanie i walczy o życie, dlatego prosimy wszystkich o modlitwę a nie o kondolencje" - napisała na portalu społecznościowym.

Post KM Cross Lublin został usunięty.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL