Reklama

Reklama

Łucznicze HMP: Tytuły dla Tyszko i Dobrowolskiego

Paulina Tyszko (Marymont Warszawa) została w Zamościu halową mistrzynią Polski w łucznictwie po wygranej z Adrianną Żurańską (Unia Pielgrzymka) 6:4. W finale mężczyzn Rafał Dobrowolski (Stella Kielce) pokonał 6:0 Kacpra Bizona (Łucznik Żywiec).

Startowało 149 zawodniczek i zawodników z 29 klubów.

Reklama

Medaliści HMP w Zamościu

łuki klasyczne

kobiety

1. Paulina Tyszko (Marymont Warszawa) w finale 6:4

2. Adrianna Żurańska (Unia Pielgrzymka)

3. Natalia Leśniak (Łucznik Żywiec)

   Katarzyna Mickiewicz (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska)

mężczyźni

1. Rafał Dobrowolski (Stella Kielce) 6:0

2. Kacper Bizon (Łucznik Żywiec)

3. Piotr Nowak (Karima Prząsław)

   Paweł Zarzecki (Łucznik Żywiec)

łuki bloczkowe

kobiety

1. Anna Stanieczek (Orlik Goleszów) 145:137

2. Katarzyna Szałańska (Strzelec Legnica)

3. Magdalena Zarzycka (MGOKiS Dobczyce)

   Renata Leśniak (MGOKiS Dobczyce)

mężczyźni

1. Jan Wojtas (Strzelec Legnica) 147:141

2. Ryszard Zygmunt (Bobry Jelenia Góra)

3. Stanisław Kalisiak (UKS Kalina 51 Szczecin)

   Jerzy Więzik (Złota Strzała Żywiec)

miksty - łuki klasyczne

1. Unia Pielgrzymka (Grzegorz Jaślar, Adrianna Żurańska) 6:0

2. Obuwnik II Prudnik (Kasper Helbin, Milena Barakońska)

3. Społem I Łódź (Jakub Szafarz, Martyna Kalwinek)

   Marymont Warszawa (Sławomir Napłoszek, Paulina Tyszko)

miksty - łuki bloczkowe

1. Orlik Goleszów (Adam Bujok, Anna Stanieczek) 153:147

2. Strzelec Legnica (Krzysztof Gorczyca, Katarzyna Szałańska)

3. Marymont Warszawa (Robert Staniewicz, Joanna Cymkiewicz)

   Dolnoślązak Wrocław (Andrzej Domaradzki, Hanna Król)

zespoły - łuki klasyczne

kobiety

1. MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (Agata Bulwa, Katarzyna Mickiewicz, Małgorzata Mickiewicz) 6:2

2. Obuwnik Prudnik (Aleksandra Wojnicka, Milena Barakońska, Karolina Farasiewicz)

3. Społem Łódź (Martyna Kalwinek, Ewa Tyll, Ewelina Marszałkowska, Katarzyna Żakieta)

   Łucznik Żywiec (Natalia Leśniak, Marlena Wejnerowska, Joanna Rząsa, Wioletta Myszor)

mężczyźni

1. Marymont Warszawa (Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski, Roman Pękalski,

   Ludwig Gustaw  Pietrusiński) 5:1

2. Unia Pielgrzymka (Grzegorz Jaślar, Kacper Szułkowski, Adam Jurzak, Rafał Wojtkowiak)

3. Łucznik Żywiec (Kacper Bizon, Paweł Zarzecki, Rafał Cwajna, Kamil Adamek)

   Stella Kielce (Rafał Dobrowolski, Michał Detka, Sebastian Pędzik, Maciej Fałdziński)

zespoły - łuki bloczkowe

mężczyźni

1. Strzelec Legnica (Krzysztof Gorczyca, Jerzy Dzikowski, Jan Wojtas, Norbert Łuczaj-Ossowski)  228:226

2. Dolnoślązak Wrocław (Marcin Szemiot, Bogusław Piekarski, Andrzej Domaradzki, Marek Ziółkowski)

3. Marymont I Warszawa (Marcin Gołygowski, Dariusz Gawryś, Juliusz Boguta) UKS Piątka Zgierz (Tomasz Gralak, Marek Cinkusz, Grzegorz Bogusławski)

kobiety nie startowały 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje