Reklama

Reklama

LM tenisistów stołowych: porażka Dekorglassu w Austrii

Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo przegrali w Austrii z SPG Walter Wels 2-3 w czwartkowym meczu przedostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Działdowianom nie pomogła obecność zaliczanego do światowej czołówki Wong Chun Tinga z Hongkongu, który nieoczekiwanie przegrał z 22-letnim leworęcznym Koreańczykiem Park Ganghyeonem 1:3. Z kolejnym rywalem, Węgrem Adamem Szudim udało mu się wygrać dopiero po pięciu setach.

Reklama

Był to kolejny słabszy występ zawodnika z Hongkongu, który zaliczył ostatnio serię porażek w lidze japońskiej. A przed blisko tygodniem - reprezentując barwy Dekorglassu w meczu superligi z Unią AZS AWFiS Gdańsk - uległ w dwóch setach Patrykowi Chojnowskiemu.

O losach czwartkowego meczu działdowian z SPG Walter Wels (grupa B) zdecydował pojedynek Park Ganghyeona ze Słowakiem Wang Yangiem, który zawodnik z Korei Południowej wygrał 3:2.

W drugim meczu grupy B francuski klub Daniela Góraka Stella Sport La Romagne podejmie w piątek rywala z Rosji - UMMC Jekaterynburg.

Również w piątek (godz. 18) występująca w grupie C Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zmierzy się u siebie z duńskim Roskilde BTK61. Trener Tomasz Redzimski będzie miał do dyspozycji w tym spotkaniu Czecha Pavla Sirucka, Greka Panagiotisa Gionisa i Marka Badowskiego.

Wynik meczu 5. kolejki grupy B:

SPG Walter Wels - Dekorglass Działdowo 3=2

Adam Szudi - Wang Yang 0:3

Park Ganghyeon - Wong Chun Ting 3:1

Deni Kozul - Jiri Vrablik 3:0

Adam Szudi - Wong Chun Ting 2:3

Park Ganghyeon - Wang Yang 3:2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje