Liga hokeja na trawie - trzy zespoły z kompletem punktów

Hokeiści na trawie wicemistrza Polski AZS Politechnika Poznańska nie bez kłopotów pokonali na własnym boisku MKS Siemianowiczankę 3:2 i zanotowali trzecie zwycięstwo w sezonie. Komplet zwycięstw na swoim koncie mają również Grunwald Poznań oraz Start Gniezno.

Politechnicy w pierwszej połowie przegrywali ze znacznie niżej notowanym rywalem ze Śląska 1:2, ale gol do przerwy Marcina Michniaka i trafienie w drugiej połowie Mirosława Juszczaka zapewniło poznaniakom komplet punktów.

Kolejne zwycięstwo zanotował aktualny mistrz kraju Grunwald Poznań. Podopieczni Jerzego Wybieralskiego rozgromili na wyjeździe LKS Gąsawa 13:1, a najwięcej bramek zdobyli Karol Majchrzak i Artur Mikuła - po trzy.

Dobrze sezon rozpoczął brązowy medalista poprzedniego sezonu Start Gniezno, który w Poznaniu pokonał Wartę 3:0. W tabeli gnieźnianie ustępują Grunwaldowi tylko różnicą bramek.

W rozgrywkach nastąpi teraz dwutygodniowa przerwa - hokeiści na ligowe boiska wrócą 28 września.