Reklama

Reklama

Krzysztof Król, były gracz Ekstraklasy i młodzieżowy reprezentant kraju poszukiwany listem gończym

Kiedyś trenował w trzeciej drużynie Realu Madryt, potem grał w Ekstraklasie, dzisiaj jest poszukiwany przez policję. Za Krzysztofem Królem został wystawiony list gończy.

Nikt nie wie, gdzie przebywa 31-letni były piłkarz. Jako ostatnie miejsce zameldowania jest wskazywana Hiszpania. Tymczasem na Królu ciążą poważne zarzuty. Zgodnie z wystawionym listem gończym jest on poszukiwany dlatego, że "miał grozić innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeśli groźna wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona". Tak wynika z art. 190 Kodeksu karnego, na który powołuje się Komenda w Wodzisławiu Śląskim.

W czasie kariery piłkarskiej Król był bocznym obrońcą. Jako młody chłopak zaczynał w Amice Wronki, szybko jednak wyjechał do Madrytu, gdzie trenował w Realu C oraz w rezerwach. W polskiej Ekstraklasie grał w Jagiellonii Białystok, Podbeskidziu Bielsko-Biała i Piaście Gliwice, choć był wypożyczany m.in. do Chicago Fire oraz Polonii Bytom. Z zagranicznych klubów występował też w Sheriffie Tyraspol, Montrealu Impact oraz w Eagles Chicago.

Reklama

O pierwszą kadrę się nie otarł, ale do reprezentacji młodzieżowych był powoływany.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy