Reklama

Reklama

Kłopoty Arki, mecz przełożony

Nie dojdzie do zaplanowanego na sobotę spotkania rugby Salwator Juvenia Kraków - Arka Gdynia, które miało być hitem ćwierćfinału Pucharu Polski.

Nie dojdzie do zaplanowanego na sobotę  spotkania rugby Salwator Juvenia Kraków - Arka Gdynia, które miało  być hitem ćwierćfinału Pucharu Polski.

Jak trener gdynian Maciej Stachura Arka nie przyjedzie w sobotę do Krakowa ze względu na trudną sytuację kadrową zespołu.

"Trzech zawodników oddaliśmy do reprezentacji, kilku innych jest kontuzjowanych. W efekcie zespół jest bardzo osłabiony" - powiedział Stachura.

Jak wyjaśnił przewodniczący Wydziały Gier Polskiego Związku Rugby Grzegorz Borkowski, klub z Gdyni został w tej sytuacji zobligowany do zaproponowania Juvenii kilku innych terminów rozegrania tego spotkania. Jeśli żaden z nich nie będzie - z uzasadnionych przyczyn - jej odpowiadał, to skończy się walkowerem dla "Krakowskich Smoków".

Reklama

Prezes Juvenii Leszek Samel ma żal, że Arka tak późno poinformowała jego klub, że nie przyjedzie na mecz. Poza tym zauważył, że będzie ciężko o dogodny jesienny termin rozegrania tego spotkania.

"Czekamy jednak na propozycję klubu z Gdyni" - powiedział Samel.

Jak zapewnił Borkowski w weekend mają być rozegrane trzy pozostałe mecze 1/4 Pucharu Polski: Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk, Orkan Sochaczew - Folc AZS-AWF Warszawa, Budowlani Lublin - Budowlani Łódź.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy