Reklama

Reklama

IMP w tenisie stołowym: tytuły dla Li Qian i Tomasza Lewandowskiego

Li Qian (SPAR-Zamek Tarnobrzeg) i Tomasz Lewandowski (AZS Politechnika Rzeszów) wywalczyli złote medale 84. indywidualnych mistrzostw Polski w tenisie stołowym, które odbywały się w Wałbrzychu.

W finale Li Qian, która triumfowała po raz czwarty, pokonała Natalię Partykę (SPAR-Zamek Tarnobrzeg) 4:0, natomiast Lewandowski poradził sobie z mistrzem paraolimpijskim Patrykiem Chojnowskim - 4:1.

Reklama

Tytuły w deblach wywalczyli Partyka i Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) oraz Jakub Dyjas (Energa-Manekin Toruń) i Daniel Górak (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki), a w mikście najlepsi okazali się Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) i Konrad Kulpa (Energa-Manekin Toruń).

Wyniki finałów:

gra pojedyncza kobiet

Li Qian (SPAR-Zamek Tarnobrzeg) - Natalia Partyka (SPAR-Zamek Tarnobrzeg) 4:0 (11:9, 11:5, 11:7, 11:9)

brązowe medale: Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) oraz Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn)

gra pojedyncza mężczyzn

Tomasz Lewandowski (AZS Politechnika Rzeszów) - Patryk Chojnowski (Dekorglass Działdowo) 4:1 (14:12, 13:11, 11:7, 18:20, 13:11).

brązowe medale: Daniel Górak (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki), Patryk Zatówka (Olimpia-Unia Grudziądz).

gra podwójna kobiet

Natalia Partyka (SPAR-Zamek Tarnobrzeg), Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) - Joanna Kiedrowska (Chrobry Międzyzdroje), Aleksandra Falarz (Bronowianka Kraków) 3:0 (11:9, 11:4, 11:5)

brązowe medale: Marta Smętek, Paulina Knyszewska (obie Bronowianka Kraków) oraz Katarzyna Ślifirczyk AZS AJD Częstochowa), Roksana Załomska (KS Polkowice)

gra podwójna mężczyzn

Jakub Dyjas (Energa-Manekin Toruń), Daniel Górak (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) - Daniel Bąk (Warta Kostrzyn), Robert Floras (Kolping Frac Jarosław) 3:1 (14:12, 11:6, 5:11, 15:13)

brązowe medale: Jakub Kosowski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), Szymon Malicki (Olimpia Unia Grudziądz) oraz Piotr Cyrnek, Krzysztof Marcinowski (obaj Pegaz Łańcut)

gra mieszana

Natalia Bajor (AZS UE Wrocław), Konrad Kulpa (Energa-Manekin Toruń) - Magdalena Sikorska (KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice), Jakub Perek (Poltarex Pogoń Lębork) 3:2 (11:5, 10:12, 11:7, 7:11, 12:10)

brązowe medale: Tomasz Lewandowski (AZS Politechnika Rzeszów), Anna Zielińska (Chrobry Międzyzdroje) oraz Bogusław Koszyk (Warta Kostrzyn), Katarzyna Ślifirczyk (AZS AJD Częstochowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje