Reklama

Reklama

Hiszpańska golfistka zamordowana w Stanach Zjednoczonych

Ciało młodej golfistki zostało znalezione w poniedziałek w jednym z klubów golfowych w Stanach Zjednoczonych. Celia Barquin była nadzieją hiszpańskiego golfa.

Wieść o zamordowaniu 22-letniej golfistki podała amerykańska policja. Według najnowszych doniesień, Celia Barquin została znaleziona martwa w poniedziałkowy poranek w klubie golfowym ColdWater LInks w Ames. Wszystko wskazuje na to, że Hiszpanka zmarła po brutalnej napaści.

Policja została wezwana na pole golfowe po tym, jak inni golfiści znaleźli porzuconą torbę golfową. W niedalekiej odległości od niej, wkrótce potem funkcjonariusze dostrzegli ciało zamordowanej kobiety.

Jak podaje "Time", o morderstwo pierwszego stopnia oskarżony został Daniel Richards. Podejrzany 22-latek został już zatrzymany przez policję.

Reklama

Środowisko golfistów od wczoraj pogrążone jest w żałobie. "Kochana przez wszystkich kolegów z drużyny i przyjaciół. Była wybitną przedstawicielką szkoły. Nigdy nie zapomnimy o jej drodze do tego, aby być najlepszą oraz o jej pasji do życia" - powiedziała główna trenerka kobiet, Christie Martens.

Celia Barquin była studentką Iowa State University, uznaną przez swoje środowisko za jedną z najbardziej utalentowanych golfistek w Hiszpanii. Na jej koncie zapisało się między innymi mistrzostwo akademickiej konferencji Big 12 oraz amatorskie mistrzostwo Europy.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje