Reklama

Reklama

Golfista sprzedaje na giełdzie akcje samego siebie

Szwedzki golfista Alexander Bjoerks jako jednoosobowa spółka jest notowany na giełdzie w Sztokholmie i sprzedaje akcje, które przyniosą nabywcom zyski w formie części nagród pieniężnych, jakie zdobędzie w międzynarodowych turniejach.

W ubiegłym roku Bjoerks zarobił na grze w golfa 150 tysięcy koron (72 tys. złotych).

"Jestem w stanie zarobić kilkakrotnie więcej, lecz na razie bez dopływu gotówki nie mogę wykorzystać swojego potencjału. Postanowiłem uprawiać golf zawodowo, na wysokim światowym poziomie i zarabiać duże pieniądze, lecz, by to robić potrzebuję kapitału na wyjazdy i treningi za granicą" - wyjaśnił.

Golfista w przedstawionym projekcie emisyjnym wyjaśnił, że potrzebuje zebrać kapitał w wysokości minimum 500 tys. koron (240 tys. złotych) i oferuje akcje w cenie 200 koron (96 złotych).

Reklama

"Wierzę w sukces mojego biznesu i wiele akcji znalazło już nabywców. Nie sprzedam jednak całego siebie i zostawiłem sobie pakiet większościowy" - powiedział 22-letni golfista.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy