Reklama

Reklama

Braterski pojedynek trenerów w Super Bowl

W Super Bowl, który odbędzie 3 lutego, dojdzie nie tylko do starcia dwóch drużyn, ale też do pojedynku braci. 50-letni John Harbaugh jest trenerem Baltimore Ravens, a młodszy o rok Jim poprowadzi w finale ligi futbolu amerykańskiego NFL San Francisco 49ers.

Spotkanie, które odbędzie się w Nowym Orleanie, zapowiada się tym bardziej emocjonująco, że oba zespoły wygrywały dotąd za każdym razem, kiedy docierały do finału.

Statystyki przemawiają za ekipą młodszego z braci. 49ers triumfowali pięć razy - w 1982, 1985, 1989, 1990 i 1995. Ravens mają na koncie jedno trofeum za wygranie rozgrywek, które wywalczyli w 2001 roku.

W ubiegłym roku w finale futboliści New York Giants zwyciężyli New England Patriots 21:17.

Przed dziesięcioma laty o najcenniejsze trofeum w NFL walczył Sebastian Janikowski, ale jego zespół Oakland Raiders przegrał w San Diego z Tampa Bay Buccanners 21:48.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama