Reklama

Reklama

Blasko wraca do Krakowa

W najbliższą niedzielę na stadionie Salwator Juvenii Kraków odbędzie się mecz pomiędzy miejscowymi Tigers a Devils Wrocław. Początek o godzinie 14.

Dla miejscowych będzie to ostatni pojedynek przed przerwą wakacyjną. Z pewnością nikt w szeregach Tygrysów miło nie będzie wspominał początku sezonu.

- Choć wyniki na to nie wskazują, start mieliśmy obiecujący. Z meczu na mecz szło nam coraz lepiej, do momentu starcia z Kozłami Poznań. Teraez każde kolejne spotkanie to walka o futbolowe przetrwanie - twierdzi rozgrywający Tigers Filip Mościcki.

Zespół gości od początku zapowiadał walkę o tytuł mistrzowski, a po trzech spotkaniach zajmuje czwartą pozycję w tabeli, premiowaną awansem do fazy playoff. Mecz z Tygrysami pokaże w jakiej formie są zawodnicy z Wrocławia tuż przed starciem z niepokonanymi jak do tej pory warszawskimi Orłami.

Reklama

Tygrysów nie można jednak lekceważyć. W niedzielę zmierzą się z drużyną, którą prowadzi... ich były trener. Jason Blasko wraca do Krakowa po blisko roku przerwy. Trener z Kanady miał poprowadzić w tegorocznych rozgrywkach właśnie zespół z Małopolski, ale ostatecznie wybrał Devils. Tygrysy za wszelką cenę będą chciały się pokazać z jak najlepszej strony i udowodnić Blasko, że przejście do innej drużyny było błędem. Czy dadzą radę przekonać byłego szkoleniowca? O tym przekonamy się już w niedzielę.

Bartosz Wardęga

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL