Reklama

Reklama

Beskid Hero. Znamy datę edycji 2019

Znamy już datę przyszłorocznej, trzeciej odsłony górskich, międzynarodowych zawodów hard enduro Beskid Hero.

Odpalajcie kalendarze i rezerwujcie datę. 7-9 czerwca 2019 roku Międzybrodzie Żywieckie tradycyjnie już stanie się stolicą polskiego hard enduro, ściągając w swoje regiony kilkuset amatorów górskich, ekstremalnych ściganek. To właśnie wtedy 350 zawodników zmierzy się w batalii z czasem, trudnym górskim terenem oraz rywalami w aż sześciu kategoriach startowych: Hobby, Hobby Masters, Expert, Expert Masters, Kobiety, a także nowość w 2019 - klasa Pro. Uprzedzamy, kategoria Pro nie bierze jeńców! Tutaj nie ma miejsca na omijanie podjazdów, a słownik zawodników tej klasy nie zna takich zwrotów jak "za szybko", "za trudno" czy "za stromo".

Z góry spieszymy również z odpowiedzią na nasuwające się już pytanie - zapisy ruszą na początku przyszłego roku.

Zawodniczko, zawodniku, czas już pomyśleć o przyszłorocznych wyzwaniach sportowych i rozpocząć budowanie formy na najciekawszy górski i najbardziej ekstremalny wyścig w naszym kraju.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy