Reklama

Reklama

Artur Szpilka opublikował kontrowersyjne zdjęcie z Dorotą "Dodą" Rabczewską

Pięściarz Artur Szpilka, jak wynika ze świeżo opublikowanego badania instytutu ARC Rynek i Opinia, przewodzi gronu najbardziej irytujących polskich sportowców, ale 28-latek nic sobie z tego nie robi. Na profilu "Szpili" na Facebooku pojawiło się bardzo dwuznaczne zdjęcie, na którym okryta kocem, razem z psiakami boksera, pozuje... Dorota Rabczewska, czyli popularna artystka Doda. Fotografia wywołała ogromne poruszenie.

Od razu trzeba wyjaśnić, że Szpilka nie traktuje swoich pupili, jak zwykłych czworonogów. Rasowe psy, które wabią się "Cycu" i "Pumba", pięściarz z Wieliczki otwarcie nazywa mianem swoich "dzieci" oraz "synków".

Reklama

W takim towarzystwie przed obiektywem nieoczekiwanie znalazła się... Dorota Rabczewska. Nie byłoby w tym nic ekscentrycznego, gdyby nie fakt, że strój Dody, a w zasadzie jego brak, wywołał na forach internetowych wielkie poruszenie.

Popularna artystka, równie kontrowersyjna jak "Szpila", wygląda na odzianą wyłącznie w kocyk, a dodatkowo rzuca zalotnym spojrzeniem. Na jej nogach leży bullterier "Cycu", a zaraz obok "Pumba" rasy American Bully XL.

Co bardziej zaskoczeni fani sportowca i piosenkarki zaczęli podejrzewać, że między tą dwójką zaczął tlić się romans. Jednak okazuje się, że nic bardziej mylnego.

Ta sama fotografia znalazła się na facebookowym koncie narzeczonej "Szpili" Kamili Wybrańczyk, która jest koleżanką "Dody" i również próbuje swoich sił za mikrofonem.

Gdy pani Kamila zaczęła być wywoływana do odpowiedzi, aby wyjaśniła sytuację oraz czy czuje się zazdrosna, zareagowała z humorem. Zwłaszcza, że w jednej z publikacji, jej ukochany został nazwany mianem "damskiego boksera".

"Skoro już masz łatkę damskiego boksera, to od dziś robimy sparingi w domu, ale na zasadach brazylijskiego jiu-jitsu" - napisała w żartach, po czym równie przekornie dodała. "Dobrze, że nie wpadli na pomysł i nie napisali, że był trójkąt" - dodała.

Dowiedz się więcej na temat: Artur Szpilka | Kamila Wybrańczyk | Doda | Dorota 'Doda' Rabczewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje