Iga Świątek: Mam wrażenie, że w tym roku zrobiłam największy postęp na trawiePolsat SportPolsat Sport

Iga Świątek przed finałem Wimbledonu: „Czuję równowagę i radość z gry”

„Miałam tylko dwa dni w Polsce, a potem trenowałam na Majorce. Trawa w Polsce nie jest najlepsza, więc tamte warunki bardzo mi pomogły. Miałam trening wysokiej jakości, a każdą minutę poświęcałam w 100 procentach. I co ważne — udało mi się też odpocząć”
zdradziła.

Amanda Anisimova na drodze do marzenia

„Jej gra robi wrażenie. Jest regularna, co będzie dla mnie sporym wyzwaniem. Nigdy wcześniej ze sobą nie grałyśmy, więc przygotuję odpowiednią taktykę i będę gotowa”
zapewniła Świątek.
Dwie tenisistki ubrane w stroje sportowe na tle pełnego stadionu tenisowego, po lewej Amanda Anisimova, po prawej Iga Świątek podczas finału Wimbledonu, w górnej części widoczne logotypy Polsatu, Polsat Sport oraz Wimbledonu, poniżej informacje o trans...
Finał Wimbledonu z udziałem Igi ŚwiątekMateriały promocyjnemateriały promocyjne

Świątek: "Czuję równowagę"

„Łatwiej się gra, kiedy człowiek jest zadowolony z życia. Po kilku stresujących miesiącach wreszcie czuję jakąś równowagę. Cieszę się grą. I to widać — nawet na treningach” 
zakończyła.

Zobacz również: