Reklama

Reklama

Zaskoczenie Igi Świątek powodem do żartów! Te dwa zdjęcia mówią wszystko

Iga Świątek, która przygotowuje się do wielkoszlemowego Rolanda Garrosa, podczas treningu została "zaczepiona" przez swojego idola - Rafaela Nadala! Jak zauważyli w żartach organizatorzy, ten mały gest diametralnie zmienił humor naszej tenisistki.

Po 28. wygranych meczach z rzędu i triumfie w pięciu kolejnych turniejach w Dausze, Indian Wells, Miami, Stuttgarcie oraz Rzymie, Iga Świątek zjawiła się w Paryżu, gdzie będzie wielką faworytką wielkoszlemowego Rolanda Garrosa, w którym niespodziewanie zwyciężyła już w 2020 roku.

Zgodnie z rozpiską przygotowaną przez organizatorów, nasza liderka rankingu WTA trenowała w czwartek z Jessicą Pegulą. Iga Świątek spotkała jednak na korcie nie tylko Amerykankę, ale i... swojego wielkiego idola - Rafaela Nadala.

Reklama

Roland Garros. Iga Świątek rozpromieniona po spotkaniu z Rafaelem Nadalem

Hiszpański tenisista zaskoczył Polkę, niespodziewanie zachodząc ją od tyłu, po czym - jak słychać na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu - pogratulował jej ostatnich sukcesów.

Organizatorzy Rolanda Garrosa zauważyli przy tym, że zamyślona przed spotkaniem z Rafą Iga Świątek, po przywitaniu z Hiszpanem... promieniała ze szczęścia, co przedstawili, zestawiając ze sobą dwie fotografie.

Warto przypomnieć, że Rafael Nadal w ostatnich dniach publicznie rozpływał się nad formą Igi Świątek.

- Iga dokonuje niesamowitych rzeczy. Gra wspaniale i wygrywa każdą imprezę, na jakiej się pojawia - komplementował grę Polki 35-latek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL