Reklama

Reklama

"Wyciekło" wymowne zdjęcie Igi Świątek. Zrobiono je za kulisami Wimbledonu

Internautka zamieściła w sieci zdjęcie Igi Świątek wykonane za kulisami Wimbledonu. Obrazuje ono wytężone przygotowania Polki do turnieju. Okazuje się, że liderka rankingu WTA sesje treningowe traktuje poważniej, niż komukolwiek mogłoby się wydawać. "Ona jest tytanem pracy" - skomentował jeden z kibiców.

To żadna niespodzianka, że Iga Świątek jest jedną z faworytek do wygrania Wimbledonu. Polka ma na koncie serię 35 zwycięstw z rzędu, prezentuje równą formę i z dużą przewagą prowadzi w rankingu WTA. Organizatorzy turnieju postanowili uhonorować Polkę i zdecydowali, że rozpocznie ona rywalizację na korcie centralnym.

To wywołało spore kontrowersje. Niektórzy przekonywali, że zaszczyt bardziej należał się Simonie Halep, która ma na koncie wygraną w Wimbledonie. Część kibiców domagała się nawet, by Iga... zrzekła się honoru i odstąpiła kort Rumunce.

Reklama

Oczywiście do niczego takiego nie dojdzie. "To przywilej zacząć Wimbledon na korcie centralnym. Dziękuję" - zaanonsowała Świątek w nowym wpisie na Twitterze.

Tymczasem w sieci pojawiają się różne zakulisowe materiały dokumentujące pracę liderki notowania WTA tuż przed startem w zawodach.

Niesamowite wideo z Igą Świątek. Takie sceny przed startem w Wimbledonie!

Zakulisowe zdjęcie Igi Świątek z Wimbledonu. "Tytan pracy"

Przed pierwszym meczem w Wimbledonie nastroje starał się ostudzić trener Igi. Do tej pory Świątek doskonale szło na mączce, a w Anglii będzie musiała rozgrywać mecze na trawie. "To dwie diametralnie różne nawierzchnie. Są zawodnicy, którzy potrafią wejść na trawę i zacząć na niej grać, a są tacy, u których nie jest to intuicyjne i potrzebują odrobiny czasu, by się dostosować" - mówił Tomasz Wiktorowski dla sport.pl.

To właśnie dlatego, by jeszcze lepiej poczuć nawierzchnię, liderka rankingu WTA ostatnio wydłużyła sesję treningową. Trwała ona nie godzinę, a dwie.

Sprawdź jak idzie Polakom na Wimbledonie - obejrzyj wideo z Londynu!

Jednej z internautek udało się zrobić tenisistce zakulisową fotografię, która ma poświadczyć, jak wielką pracę wykonuje właśnie Iga. "Królowa Iga Świątek. Przyszła wcześniej, żeby ćwiczyć na korcie przed Wimbledonem" - zasygnalizowała. "Ona jest tytanem pracy" - skomentował ten obrazek jeden z kibiców.

Ona może zatrzymać Igę Świątek w Wimbledonie. To nazwisko znają wszyscy

Transmisje z Wimbledonu w Polsacie. Relacje tekstowe w Interii

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek, oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Z kolei relacje tekstowe z turnieju można śledzić na sport.interia.pl.

Kerber z kubłem zimnej wody na głowę Świątek. Iga nie wygra Wimbledonu?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL