Reklama

Reklama

Wszystko jasne! Wiemy, kiedy kolejne mecze Igi Świątek i Huberta Hurkacza

Organizatorzy wielkoszlemowego turnieju Roland Garros opublikowali plan gier na sobotę. Znamy już zatem pory spotkań trzeciej rundy zarówno w przypadku Igi Świątek, jak i Huberta Hurkacza. Liderka rankingu zagra mecz na głównej arenie - korcie Philippe-Chatrier.

Dwójka naszych tenisistów radzi sobie póki co na francuskich kortach rewelacyjnie. Notująca kapitalną serię 30 zwycięstw Świątek w czwartek odprawiła w drugiej rundzie Alison Riske, oddając jej zaledwie dwa gemy (6:0, 6:2). Bardzo dobry mecz rozegrał jednak również Hurkacz, który nie pozwolił dojść do głosu Marco Cecchinato i pokonał go w trzech setach 6:1, 6:4, 6:2.

W tych godzinach mecze trzeciej rundy rozegrają Świątek i Hurkacz

W trzeciej rundzie liderka rankingu WTA zagra z reprezentującą Czarnogórę Danką Kovinić. Organizatorzy Roland Garros opublikowali już dokładny plan gier na sobotę. Wiemy zatem, że Świątek rozegra pierwszy mecz na korcie Philippe-Chatrier - głównej arenie. Rozpocznie się on o godzinie 12:00.

Reklama

Hurkacz rozpocznie swoje zmagania nieco później. Jego mecz z Davidem Goffinem zaplanowano jako trzeci na korcie Simonne-Mathieu. Sesja na nim rozpocznie się o godzinie 11:00, a Polaka w akcji należy spodziewać się około 15:00.

Reklama

Reklama

Reklama