Reklama

Reklama

Wielkie zmiany w otoczeniu Igi Świątek. Klamka zapadła!

Igę Świątek czeka naprawdę poważna zmiana dotycząca jej zespołu - tenisistka po ponad trzech latach rozstaje się ze swoją dotychczasową managerką Pauliną Wójtowicz. O decyzji tej poinformowano w specjalnym komunikacie prasowym.

Iga Świątek ma za sobą fantastyczny czas - Polka nie tak dawno wygrała swój drugi w bieżącym sezonie turniej wielkoszlemowy, do triumfu w Rolandzie Garrosie dorzucając zwycięstwo w US Open. W finale nowojorskich zmagań jej przeciwniczką była nie byle jaka zawodniczka, bo Tunezyjka Ons Jabeur, obecna wiceliderka rankingu WTA.

Po zakończeniu amerykańskich zawodów dla Świątek przyszedł czas pewnego odpoczynku, regeneracji i jak się okazuje... poważnych zmian. Raszynianka kończy bowiem właśnie trwającą od kilku lat współpracę z managerką Pauliną Wójtowicz.

Reklama

Iga Świątek rozstaje się z managerką. To część "długofalowej strategii rozwoju"

"Od września tego roku nie będzie kontynuowana współpraca między Igą Świątek a jej dotychczasową managerką Pauliną Wójtowicz. Zmiany te są elementem długofalowej strategii rozwoju, a zakończenie współpracy odbyło się za porozumieniem stron. Po ponad trzech latach pracy w tenisie w roli managerki Paulina Wójtowicz zamierza spełniać się także w nowych obszarach biznesu" - stwierdzono w oficjalnym komunikacie prasowym.

"Iga Świątek konsekwentnie buduje wokół siebie zespół, z którym wspólnie realizuje cele sportowe, biznesowe czy społeczne. W zespole tenisistki pracę kontynuują Partnership Managerka Alina Sikora, odpowiedzialna za realizację kontraktów i współpracę ze sponsorami, oraz PR managerka Paula Wolecka zajmująca się obszarem komunikacji i współpracy z mediami" - czytamy dalej w piśmie.

"Do reprezentacji Igi Świątek dołącza globalna agencja IMG Tennis, która będzie odpowiadała za nawiązywanie nowych współprac, poza rynkiem polskim, i kompleksową obsługę zawodniczki w tourze tenisowym. Oba zespoły będą współpracować partnersko" - skwitowano.

WTA Ostrawa. Iga Świątek niebawem znów powalczy o kolejny triumf

Co w najbliższym czasie czeka Igę Świątek? Na pewno jeszcze co najmniej kilkukrotnie obejrzymy naszą wspaniałą sportsmenkę na korcie, w tym w trakcie zawodów w czeskiej Ostrawie. Ta rywalizacja będzie wielką gratką również dla polskich sympatyków tenisa, bowiem, po pierwsze, turniej ten odbywa się naprawdę bardzo blisko granicy naszego kraju, a po drugie bilety mają dosyć atrakcyjną cenę.

Zobacz także: Iga Świątek zagra w Ostrawie. Kiedy?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL