Reklama

Reklama

Tenis. Iga Świątek szlifuje formę w słonecznej Hiszpanii

Zwyciężczyni Rolanda Garrosa ostatnio czas spędza w słonecznej Hiszpanii. Wypoczynek to jedno, ale Iga Świątek myśli już o kolejnych sportowych celach. Na Wyspy Kanaryjskie młoda tenisistka przebywa między innymi pod okiem trenera.

Emocje po zwycięstwie Rollanda Garrosa już nieco opadły, ale Iga Światek wciąż znajduje się w centrum uwagi. W ostatnich dniach młoda tenisistka chwali się zdjęciami z Wysp Kanaryjskich. To właśnie tam łapie siłę na realizację kolejnych celów i rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu.

Treningi po zasłużonej przerwie rozpoczęły się jeszcze w Polsce, ale teraz gwiazda tenisa pracuje na kortach otwartych w słonecznej Hiszpanii.

"Wiem, że w ostatnich miesiącach podróżowanie stanowi duże wyzwanie, dlatego doceniam jeszcze bardziej to, że mam taką możliwość. Tęskniłam" - napisała na Instagramie Świątek.

Reklama

Sportsmenka do Hiszpanii pojechała pod opieką swojego trenera Piotra Sierzputowskiego, fizjoterapeuty oraz psycholog sportu. Oprócz pracy tenisistka znajduje również czas między innymi na gry planszowe. 

Z Wysp Kanaryjskich ekipa Igi Świątek wciąż przesyła fanom wirtualne pocztówki. Nie ma mowy jedynie o błogim odpoczynku, choć widoki przyprawiają o zazdrość.

"Tak próbujemy tworzyć i wspierać mistrzowski klimat w procesie rozwoju" - dodała od siebie psycholog Daria Abramowicz.

Więcej aktualności sportowych znajdziesz na sport.interia.pl! Kliknij!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy