Reklama

Reklama

Tenis. Iga Świątek sprawiła bardzo cenny prezent swojemu trenerowi

Iga Świątek miesiąc po fenomenalnym sukcesie na turnieju Rolanda Garrosa postanowiła nagrodzić swojego trenera, Piotra Sierzputowskiego. Prezent jest zacny i szybki, a szkoleniowiec nową "maszyną" pochwalił się w mediach społecznościowych.

Gdyby nie pandemia koronawirusa, która pociągnęła za sobą obniżkę wynagrodzeń w paryskim turnieju, zarobek Igi Świątek byłby jeszcze bardziej imponujący.

Reklama

Triumfatorka Rolanda Garrosa jednak i tam może być bardzo zadowolona, bo za wygraną w Paryżu zarobiła bagatela 1,6 miliona euro.

Tak pokaźny zastrzyk gotówki sprawił, że Polka w jednej chwili stała się milionerką. 19-latka nie zapomina jednak o obdarowywaniu najbliższych dla siebie osób, które pracowały i pracują na jej sukces.

Teraz tej przyjemności zaznał pierwszy szkoleniowiec zawodniczki, Piotr Sierzputowski.

- Iga, dziękuję - napisał w mediach społecznościowych trener, dołączając zdjęcie, na którym pozuje na tle prawdziwej "bestii".

Prezentem od Świątek dla szkoleniowca jest motocykl marki KTM. Maszyna, w której kolorystyce, tradycyjnie dla tej marki, dominuje kolor pomarańczowy, prezentuje się naprawdę okazale.

Art

Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek | Piotr Sierzputowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje