Reklama

Reklama

Tenis. Iga Świątek na świątecznym treningu "Czy wyglądam groźnie?"

Świątecznemu treningowi przygotowującej się do Australian Open polskiej tenisistki Igi świątek towarzyszyły niecodzienne okoliczności. Chodzi o nakrycie głowy zwyciężczyni French Open.

- Czy wyglądam groźnie? - zapytała Świątek nagrywającą film Darię Abramowicz, która pracuje w sztabie tenisistki jako psycholog. Uwagę przykuwa czapka 17. rakiety świata, do której przyczepiona jest świąteczna dekoracja. To dwie choinki.

Na post zamieszczony przez Abramowicz na Twitterze odpowiedziało wielu internautów, między innymi redaktor Tomasz Lis, który żartobliwie stwierdził "No wielkiego szlema w takiej czapce się nie zdobędzie". Świątek dwa dni wcześniej złożyła kibicom życzenia.

"Ja wprawdzie jeszcze na korcie, ale życzę Wam spokojnych, pięknych Świąt w możliwie rodzinnym gronie. Dziękuję też za całe wsparcie, jakie od was otrzymuję. Dbajcie o siebie!".

Reklama

Świątek rozpocznie sezon turniejem WTA w Melbourne. Będzie to impreza poprzedzająca Australian Open. Wcześniej czekają ją wizyta w Dubaju, a stamtąd polska zawodniczka uda się specjalnymi lotami czarterowymi do Australii.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!


MR


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje