Reklama

Reklama

Tak Iga Świątek przygotowuje się do meczów

Iga Świątek jest już w trzeciej rundzie wielkoszlemowego Australian Open, który odbywa się w Melbourne. Polka do meczów przygotowuje się w ciekawy sposób.

WTA, czyli największa organizacja kobiecego tenisa, zamieściła filmik na portalu społecznościowym, na którym widać, jak Świątek żongluje piłkami tenisowymi i wychodzi jej to całkiem sprawnie. "Rozgrzewka w miejscu" - napisano i dodano symbole oznaczające szok i doskonałość.

Potem do tego filmiku odniosła się sama Iga. "Przepraszam Macieja Ryszczuka za pachołki" - stwierdziła i dodała uśmieszek. Na obrazie widać bowiem, jak żonglując piłkami potrąca pachołki ustawiane dla niej przez trenera przygotowania fizycznego.

Australian Open. Iga Świątek w trzeciej rundzie

Na razie u Świątek wszystko działa nie tylko podczas rozgrzewki. Polka awansowała już do trzeciej rundy gry pojedynczej Australian Open, najpierw pokonując Brytyjkę Harriet Dart, a w czwartek Szwedkę Rebeccę Peterson.

W sobotę Świątek, która jest rozstawiona z "siódemką" zagra z Darią Kasatkiną (25.). Rosjanka w drugiej rundzie wyeliminowała inną Polkę Magdę Linette. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy