Reklama

Reklama

Świątek żartuje z Radwańskiej. "O mój Boże" - wypaliła, słysząc pytanie

Czekająca na swój mecz w trzeciej rundzie Wimbledonu Iga Świątek dostała w Londynie pytanie o Agnieszkę Radwańską, z którą zmierzy się w meczu pokazowym zorganizowanym na rzecz Ukrainy. - O mój Boże - wypaliła w pierwszej chwili Polka. Później zażartowała z faktu, że obie nasze tenisistki minęły się w tourze.

23 lipca w Krakowie odbędzie się wyjątkowe, tenisowe wydarzenie. Na korcie zaprezentują się między innymi Iga Świątek oraz Agnieszka Radwańska, które rozegrają jeden set singla. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany "na wsparcie dzieci i nastolatków dotkniętych wojną w Ukrainie".

Zobacz także: Szał na Igę Świątek! Tysiące kibiców bardzo się zawiodło

Reklama

O komentarz w sprawie organizacji tego pokazowego spotkania Iga Świątek została poproszona po awansie do trzeciej rundy Wimbledonu, który wywalczyła pokonując Holenderkę Lesley Pattinamę Kerkhove.

Wimbledon 2022. Iga Świątek o grze z Agnieszką Radwańską: "O mój Boże"

Po chwili liderka rankingu WTA została zapytana o perspektywę gry z Agnieszką Radwańską. - O mój Boże - wypaliła na wstępie, po czym przeszła do dłuższej wypowiedzi.

- To dość zabawne, bo gdy zaczęłam grać w turniejach WTA, był to pierwszy rok bez niej. Było mi przykro, że nie mogłyśmy się widywać na zawodach, ale chociaż jej trener był wolny - zażartowała Iga Świątek. - Będzie zabawnie - dodała.

Przeczytaj również: Wimbledon. Młody fan "zaczepił" Igę Świątek. Wymowna reakcja zachwyconej Polki

Zanim jednak 21-latka zjawi się w Krakowie, będzie walczyła o triumf na kortach Wimbledonu. Rywalką Igi Świątek w trzeciej rundzie londyńskiego turnieju będzie Francuzka Alize Cornet, która wierzy, że w Anglii zakończona zostanie cudowna seria Polki.

- Jeśli jest powierzchnia, na której można zaskoczyć Igę Świątek, jest to chyba trawa. Mam nadzieję, że moje 15-letnie doświadczenie na takich kortach mi pomoże. Jeśli jej passa ma zostać przerwana, może do tego dojść tutaj, na Wimbledonie - stwierdziła Alize Cornet.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL