Reklama

Reklama

Roland Garros. Wiemy, kiedy pierwszy mecz Igi Świątek! Polka doceniona

Znamy już poniedziałkowy plan gier Rolanda Garrosa! Do gry wkroczy wówczas Iga Świątek, która zmierzy się z Ukrainką Łesią Curenko. Polka jako liderka rankingu WTA zagra na korcie centralnym. Będzie to pierwszy w kolejności mecz, a rozpocznie się w samo południe.

Iga Świątek przybyła do Paryża jako wielka faworytka Rolanda Garrosa. Jej pierwszą rywalką będzie Ukrainka Łesia Curenko, która awansowała do głównej drabinki z kwalifikacji.

Mecz Polki z Ukrainką zostanie rozegrany w poniedziałek o godzinie 12.00 na korcie centralnym imienia Philippe’a Chatriera. Będzie to pierwsze z czterech spotkań zaplanowanych na tym obiekcie. Po Idze Świątek zagrają między innymi Novak Djoković oraz... jej idol - Rafael Nadal!

Roland Garros. Znamy plan poniedziałkowych meczów. Iga Światek wkracza do gry

W poniedziałek w Rolandzie Garrosie zaprezentuje się także dwóch innych reprezentantów Polski. Magdalena Fręch zmierzy się z Niemką polskiego pochodzenia Angelique Kerber na korcie numer sześć (będzie to trzeci mecz od godziny 11.00).

Reklama

Kamil Majchrzak natomiast wybiegnie na kort numer dziewięć. Jego rywalem będzie Amerykanin Brandon Nakashima. Ich mecz będzie drugi w kolejności od godziny 11.00.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL