Reklama

Reklama

Piękny gest Igi Światek. Pamiątkowa rakieta na licytacji

Iga Świątek, najlepsza obecnie polska tenisistka, już jutro przystąpi do rywalizacji w Australian Open. Mimo to Polka nie zapomina o potrzebujących i jak zwykle angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem przekazała na licytację wyjątkową pamiątkę

"Zanim rozpocznę rywalizację w AO zostawiam Wam link do mojej aukcji na WOŚP, w której licytować można moją rakietę z wygranego przeze mnie turnieju rangi WTA 1000 w Rzymie oraz osobiste spotkanie ze mną na jednym z moich treningów w 2022 r." - napisała Świątek na Twitterze.

Czytaj także: Hurkacz zwycięski w pierwszej rundzie, trudny bój Polaka

Iga Świątek bardzo często włącza się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Stara się pomagać potrzebującym, nie tylko zresztą wystawiając na licytację cenne przedmioty czy przekazując środki na konkretny cel, ale też mówiąc głośno o problemach, o których często w debacie publicznej się zapomina. Każde takie działanie sprawia, że Polka cieszy się dużą sympatią kibiców, którzy cenią nie tylko to, co robi na korcie, ale i poza nim.

Przed Polką pierwszy mecz w Australian Open, w którym jej rywalką będzie Harriet Dart z Wielkiej Brytanii, numer 123 rankingu WTA.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy