Reklama

Reklama

Oto słabość Igi Świątek. Polka ujawnia

Przed rozpoczęciem turnieju w Ostrawie Iga Świątek znalazła chwilę dla swoich fanów, odpowiadając na ich pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nasza tenisistka zdradziła, co do czego ma słabość oraz przyznała się do bycia śpiochem.

Turniej w Ostrawie rozpocznie się w poniedziałek 20 września i potrwa do niedzieli. Podczas podróży do Czech Iga Świątek odpowiedziała na pytania fanów, o które poprosiła pod jednym z wpisów w mediach społecznościowych.

Nasza tenisistka została zapytana między innymi o to, co stanowi dla niej "guilty pleasure". Ten zwrot oznacza czynność, która pomaga się odstresować i oderwać od rzeczywistości, choć może powodować również wyrzuty sumienia.

Iga Świątek odpowiedziała na pytania fanów

20-latka przyznała, że bardzo lubi desery. - To mała nagroda za cały wysiłek, która pomaga mi czasami wyjść z trybu pracy - napisała Polka. Dodała także, że lubi słuchać utworów Dua Lipy i oglądać komedie z udziałem Sandry Bullock oraz Julii Roberts.

Reklama

W kolejnym wpisie Świątek przyznała się, że należy do grona śpiochów.

- Staram się korzystać z każdej chwili snu, gdy jet lag nie budzi mnie w środku nocy. Poza tym... do szkoły wstawałam o 6.00. Już za to podziękuję - stwierdziła.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje