Osaka nie gryzie się w język ws. meczu ze Świątek. Jest odpowiedź Polki

Iga Świątek, Naomi Osaka
Iga Świątek, Naomi OsakaDomenico Cippitelli/NurPhoto/Thomas COEXAFP

Zobacz również:

Świątek reaguje na mecz z Osaką. "Jestem podekscytowana"

Dla mnie to oczywiste, że właśnie w trakcie takich meczów się pokazuję. Myślę, że chociaż ostatnimi czasy nie szło mi w nich najlepiej, to dla mnie te spotkania są najfajniejsze. Cieszę się już na samą myśl
- stwierdziła.

Zobacz również:

Zawodniczka w czapce sportowej uderza żółtą piłkę tenisową rakietą, skupiona na grze podczas meczu tenisowego.
Iga Świątek w IV rundzie turnieju WTA 1000 w Rzymie zagra z Naomi OsakąFILIPPO MONTEFORTEAFP
Tenisistka w pomarańczowym stroju wykonuje uderzenie forhendowe podczas meczu na korcie tenisowym, koncentrując się na nadlatującej piłce.
Naomi OsakaTIZIANA FABI AFP
sportowczyni ubrana w jasną kurtkę i białą czapkę z daszkiem odpowiada na pytania dziennikarzy, wokół niej widoczne są mikrofony i osoby z notatnikami oraz aparatami, tło stanowi ściana z logo sponsorów
Iga ŚwiątekPhoto by Miguel Reis / NurPhoto via AFPEast News
Daria Abramowicz jest obecna na treningu Igi Świątek w RzymieINTERIA.PL