Reklama

Reklama

Niemieckie media: Hurkacz jednym z faworytów Wimbledonu

Nadchodzący wielkoszlemowy turniej tenisowy Wimbledon jest jednym z głównych sportowych tematów w Niemczech. Oprócz szans niemieckich tenisistów najczęściej przewiduje się też zwycięzcę prestiżowych rozgrywek. W gronie faworytów często wymieniany jest Hubert Hurkacz.

W niemieckich mediach pojawiają się zapowiedzi Wimbledonu wypełnione opiniami ekspertów. Nacisk kładzie się pod nieobecność Alexandra Zvereva na występ innego niemieckiego tenisisty Oscara Otte, z którym wiążą się nadzieje na dobry występ.


Sport Sky: Hubert Hurkacz wśród faworytów. Iga Świątek bezkonkurencyjna

Eksperci portalu "Sport Sky" nie łudzą się jednak i upatrują faworytów gdzie indziej, między innymi w osobie Huberta Hurkacza. "Faworyci to Djokovic, Nadal, Alcaraz, Hurkacz, Berrettini. Największym jest broniący tytułu mistrz z Serbii" - pisze dla Sky znany dziennikarz Stefan Hempel.

W pierwszej rundzie rywalem Hurkacza będzie Alejandro Davidovich Fokina. Według niemieckiego Sky turniej kobiet ma jedną zdecydowaną faworytkę i jest nią Iga Świątek. 

Reklama

Iga Świątek i Hubert Hurkacz w Polsacie

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza, oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. 

Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL