Reklama

Reklama

Młody kibic chciał skusić Igę Świątek! Jego propozycja wywołała poruszenie

Podczas meczu Igi Świątek z Lesley Pattinamą Kerkhove furorę zrobił młody kibic, który zaproponował liderce rankingu WTA, by ta skusiła się na kawałek pizzy. Jego obecność na trybunach wywołała spore poruszenie wśród fotoreporterów i organizatorów londyńskiego turnieju, którzy odnotowali jego ofertę dla Igi Świątek w mediach społecznościowych.

Lesley Pattinama Kerkhove choć poległa w kwalifikacjach do Wimbledonu, otrzymała jednak drugą szansę od losu. Jako "szczęśliwa przegrana" znalazła się w drabince głównej turnieju i zdołała wywalczyć awans do drugiej rundy, z której trafiła na Igę Świątek.

Podczas meczu Polki z Holenderką nie zabrakło polskich fanów. Jeden z młodszych przedstawicieli publiczności miał nawet nietypową propozycję dla liderki rankingu WTA.

Wimbledon 2022. Młody kibic chciał poczęstować pizzą Igę Świątek

- Iga, chcesz pizzę? - kartonowe pudełko z takim napisem trzymał w rękach stojący na trybunach chłopiec, obok którego znajdował się mężczyzna z polską flagą.

Reklama

Małym kibicem zainteresowali się fotoreporterzy, którzy chcieli uwiecznić jego "transparent" na zdjęciach. Fakt jego obecności na trybunach kortu odnotowali także w mediach społecznościowych organizatorzy Wimbledonu.

Zobacz także: Pierwszy taki set od miesiąca. Problemy Igi Świątek w Wimbledonie

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL