Reklama

Reklama

Młody fan "zaczepił" Igę Świątek. Wymowna reakcja zachwyconej Polki

Iga Świątek zareagowała na propozycję młodego fana, który podczas meczu z Lesley Pattinamą Kerkhove chciał... poczęstować ją pizzą. Liderka rankingu WTA na jego ofertę odpowiedziała jednak nie na korcie, a w mediach społecznościowych.

Iga Świątek awansowała w czwartek do trzeciej rundy Wimbledonu, choć jej zwycięstwo rodziło się w bólach. Holenderka Lesley Pattinamą Kerkhove sprawiła naszej tenisistce sporo problemów - jako pierwsza od miesiąca tenisistka zdołała nawet urwać seta rozpędzonej liderce rankingu WTA.

Zafrapowana grą Iga Świątek najprawdopodobniej nie zauważyła na trybunach jednego z młodych fanów, który trzymając w rękach kartonowe pudełko... chciał ją poczęstować pizzą.

Reklama

Wimbledon 2022. Iga Świątek reaguje na propozycję kibica. "OMG, tak"

Starania chłopca zauważyli jednak fotoreporterzy oraz organizatorzy Wimbledonu, publikując jego "transparent" w mediach społecznościowych. - Iga, masz ochotę na kawałek? - zapytali.

- OMG, tak - odpowiedziała Iga Świątek, doceniając w ten sposób starania młodego fana.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL