Reklama

Reklama

Media wskazują! Tego brakuje Idze Świątek

Iga Świątek zakończyła zmagania w tegorocznej edycji Wimbledonu na trzeciej rundzie, przegrywając z Alize Cornet 4:6, 2:6. Media z Wysp przyznały, że 21-latka może w przyszłości stać się jedną z legend tenisa, ale - pod pewnym warunkiem.

Polka do zmagań na Wimbledonie przystąpiła bez jakiegokolwiek przetarcia w innej imprezie na trawie. Francuzka odarła ją z marzeń o awansie do czwartej rundy i jednocześnie przerwała kapitalną serię zwycięstw Świątek, która zatrzymała się na 37 meczach.

Media: Tego brakuje Idze Świątek

Poczynania naszej reprezentantki na kortach w Londynie skomentowały media z Wysp. "The Sunday Times" przyznaje, że ma ona potencjał by "stać się jedną z największych w historii dyscypliny". Aby tak się stało, musi jednak spełnić jeden warunek - znaleźć sposób na to, jak poradzić sobie w chwilach, gdy spotkania nie układają się na jej korzyść.

Reklama

- W końcówce meczu z Cornet wydawało się, jakby straciła chęć do gry. Jej uderzenia były niecelne, a język ciała zamarł - napisano, dodając, że podczas pomeczowej konferencji prasowej Polka sama przyznała, że czuła się zdezorientowana na korcie. 

Kolejnym występem Świątek będzie prawdopodobnie charytatywny mecz w Krakowie, w którym zagra obok m.in. Agnieszki Radwańskiej. Wydarzenie odbędzie się 23 lipca. Niedługo później ruszy turniej WTA w Warszawie, w którym także ją zobaczymy.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL