Reklama

Reklama

"Mamma mia!". Co za zagranie Igi Świątek!

Iga Świątek w półfinale turnieju WTA w Rzymie rozbiła Arynę Sabalenkę 6:2, 6:1 i wygrała swój 27. mecz z rzędu. Niektóre z zagrań Polki były zachwycające, a jedno z nich wywołało zachwyt fanów i znalazło się na oficjalnym koncie WTA na Twitterze.

Iga Świątek awansowała do piątego z rzędu finału WTA, czwartego rangi WTA 1000. W sobotnim półfinale pokonała Arynę Sabalenkę 6:2, 6:1. Mecz trwał krótko - tylko godzinę i 16 minut. O trofeum zagra w niedzielę.

Niektóre z jej zagrań w starciu z Białorusinką były wręcz zachwycające. I to nie tylko dla fanów w Rzymie, ale także i dla ekspertów. Jedno z nich znalazło się nawet na oficjalnym profilu WTA na Twitterze, okraszone krótkim "Mamma mia!". I trudno się dziwić zachwytom, patrząc na to, co wyprawiała na korcie Polka.

Reklama

Czytaj także: Kapitalny mecz Świątek, rywalka zdemolowana

Statystyki z tego sezonu Świątek są imponujące. Wygrała 27. mecz z rzędu, zagra w piątym kolejnym finale turnieju WTA.  W tym roku odniosła 36 zwycięstwo w 39 meczu, w 27. nie przegrała seta. W niedzielę czeka ją batalia o kolejny wygrany turniej i przedłużenie fantastycznej passy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy