Reklama

Reklama

Mała fanka podbiła serca widzów. Zareagowała też Iga Świątek

Polska tenisistka bez przeszkód pokonała Rebeccę Peterson, gwarantując sobie tym samym udział w III rundzie Australian Open. Podczas meczu kamery na trybunach uchwyciły małą dziewczynkę. Jej szczera radość wzruszyła samą Igę Świątek.

Fani tenisa od poniedziałku śledzą losy swoich idoli, którzy zmagają się na kortach w ramach turnieju Australian Open. Polscy kibice uwagę koncentrują przede wszystkim na Idze Świątek, która tej nocy rozprawiła się z Rebeccą Peterson, pokonując ją 6-2, 6-2.

Tenisistka awansowała do III rundy turnieju, w której zmierzy się z Darią Kasatkiną z Rosji.

Jednak nie tylko aspekt sportowy przykuł uwagę podczas transmisji. Kamery telewizyjne uchwyciły bowiem małą dziewczynkę w koszulce z symbolem narodowym. Fanka świetnie bawiła się na trybunach, ciesząc się ze zwycięstwa Świątek.

Reklama

Nagranie trafiło do sieci i zauważyła je sama zawodniczka, podając dalej na Twitterze. Sądząc po jej reakcji 20-latki, ta jest zauroczona swoją fanką.

Czytaj też: Kiedy i z kim zagra Iga Świątek w III rundzie


 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL