Reklama

Reklama

Kolejna rywalka żartuje z Igi Świątek! Skwitowała to gromkim śmiechem

Ons Jabeur to kolejna po Biance Andreescu tenisistka, która w strefie wywiadów pokusiła się o żart z Igi Świątek. Tunezyjka nawiązała do Polki, wspominając o swojej serii zwycięstw. 27-latka może zmierzyć się z liderką rankingu WTA w finale turnieju w Rzymie.

To właśnie Ons Jabeur najbardziej skorzystała na nieobecności Igi Świątek w Madrycie, zgarniając tytuł na hiszpańskiej ziemi. W finale pokonała Amerykankę Jessicę Pegulę 7:5, 0:6, 6:2.

Wspomniany triumf na Półwyspie Iberyjskim oraz awans do ćwierćfinału w Rzymie pozwoliły Tunezyjce zanotować passę 9 zwycięstw. Po meczu 1/8 finału dziennikarz zapytał więc Ons Jabeur czy czuje się, jakby była sterowana autopilotem.

- Obecnie jestem drugim pilotem Igi Świątek - odpowiedziała w żartach 27-latka, kwotując swoje słowa śmiechem.

Polska tenisistka może pochwalić się jeszcze lepszą, olśniewającą wręcz serią. Po pokonaniu Wiktorii Azarenki, 20-latka może się pochwalić 25 wygranymi meczami z rzędu.

Reklama

Turniej WTA w Rzymie. Kolejna rywalka żartuje z Igi Świątek

Warto zaznaczyć, że Ons Jabeur nie jest pierwszą tenisistką, która w Rzymie zażartowała z Igi Świątek. Bianca Andreescu w ramach dowcipu wygoniła liderkę rankingu WTA z pomieszczenia prasowego.

Zobacz: Tego nie pokazały kamery. Rywalka wypaliła do Igi Świątek! "Wynoś się stąd"

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama