Reklama

Reklama

Kiedy kolejny turniej Igi Świątek? Do gry wróci prawdopodobnie w... Polsce

Iga Świątek w sobotę zakończyła zmagania w Wimbledonie, ulegając w spotkaniu trzeciej rundy Alize Cornet 4:6, 2:6. Wszystko wskazuje na to, że po występie na Wyspach czeka ją kilkutygodniowa przerwa. Do gry wróci najprawdopodobniej... w naszym kraju.

21-latka zaliczana była do grona faworytek Wimbledonu, ale Francuzka po znakomitym meczu odarła ją z marzeń, jednocześnie koncząc kapitalną, najdłuższą w XXI wieku serię zwycięstw Polki, która zatrzymała się na 37 spotkaniach.

Kiedy kolejny występ Igi Świątek?

Po zakończeniu Wimbledonu tenisistki rywalizować będą w lipcu jeszcze w sześciu turniejach, z czego pięć odbędzie się na mączce, a jeden - na twardej nawierzchni. Świątek jest póki co na liście zgłoszeń tylko jednego z nich - imprezy w Warszawie, która odbędzie się w dniach 25-31 lipca. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie tam ponownie zaprezentuje się w akcji w turnieju pod egidą WTA.

Reklama

Jednocześnie jednak pamiętać trzeba, że 23 lipca w Krakowie wystąpi przed polską publicznością w wydarzeniu o nazwie "Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy". Będzie to mecz charytatywny, w którym zagrają również między innymi Agnieszka Radwańska, Elina Switolina, Serhij Stachowski i Martyn Pawelski.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL